Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Dermatologia kliniczna Zobacz większe

Dermatologia kliniczna

9788375631005

Nowy produkt

Autor: Richard Weller, John Hunter, John Savin, Mark Dahl
Redakcja naukowa wydania polskiego: 
Grażyna Chodorowska
ISBN: 9788375631005
Stron: 448
Format: A4
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2011

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

81,34 zł brutto

-17%

98,00 zł brutto

Więcej informacji

Wiele objawów skórnych jest na tyle wyraźnych, że ustalenie rozpoznania nie stwarza wiekszego problemu. Czasem jednak może się okazać, że określony objaw tylko pozornie sugeruje daną chorobę, będąc skutkiem innej. Aby uniknąć pomyłek diagnostycznych lub zmniejszyć ich liczbę, autorzy Dermatologii klinicznej postanowili opisać skórę i związane z nią problemy w sposób przystępny dla każdego lekarza.
 
Pierwsze polskie wydanie Dermatologii klinicznej (na podstawie 4 wydania oryginalnego) to trafny przegląd tematu dla ambitnych specjalistów, ale też książka, która proponuje ciekawy sposób „uczenia się”.
 
Autorzy stworzyli łatwy w odbiorze tekst z wystarczającą ilością szczegółów. Czytelnicy, w jasny i klarowny sposób, prowadzeni są przez labirynt powstający pomiędzy występującą dolegliwością skóry, a jej ostatecznym rozpoznaniem i leczeniem. 
 
Publikacja zawiera ponad 500 wysokiej jakości kolorowych zdjęć oraz wykresów ilustrujących rozpatrywane zagadnienie.  Opisano w niej najnowsze osiągnięcia takie jak np. rola nowych „biologicznych” leków w leczeniu łuszczycy i ich efekty uboczne, mutacje genu filagryny w wyprysku atopowym, ostatnio rozpoznane wysiewy polekowe, wiedza na temat różnego rodzaju fotografii i nowych laserów, zapobieganie infekcjom i ochrona przed nimi po dermatologicznych zabiegach chirurgicznych. Wydanie to obejmuje także nowe rozdziały dotyczące dermatologii różnych grup wiekowych, dermatologii kosmetycznej oraz rasowych barwników skóry. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: