Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Dieta w chorobach skóry Zobacz większe

Dieta w chorobach skóry

CZEL:9788375632163

Nowy produkt

Wydawnictwo Czelej
Autor: Redakcja naukowa: Waldemar Placek
ISBN: 9788375632163
Format: B5
Objętość: 244
Oprawa: Miękka

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

46,48 zł brutto

-17%

56,00 zł brutto

Więcej informacji

Dietetyka jest intensywnie rozwijającą się dziedziną wiedzy, a odpowiednia dieta zaczyna odgrywać coraz większą rolę w terapii wielu schorzeń, w tym chorób skóry.

Dieta w chorobach skóry pod redakcją naukową prof. dr hab. n. med. Waldemara Placka jest nowoczesną publikacją, prezentującą najnowsze informacje dotyczące znaczenia żywienia i poszczególnych składników pokarmowych w profilaktyce oraz w leczeniu takich schorzeń, jak: pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, wyprysk kontaktowy alergiczny, choroby pęcherzowe, opryszczkowe zapalenie skóry, łuszczyca, dna moczanowa, trądzik pospolity i trądzik różowaty.

Omówiono również rolę przewodu pokarmowego w ogólnoustrojowych procesach immunologicznych oraz wpływ diety na procesy starzenia się skóry. Powyższe zagadnienia przedstawili w wyczerpujący i przystępny sposób wybitni specjaliści, którzy wykorzystali swoje doświadczenie kliniczne oraz bardzo bogatą wiedzę.

Wielką zaletą tej unikalnej w literaturze polskiej publikacji jest nie tylko omówienie roli diety w schorzeniach, w których jej znaczenie jest oczywiste, ale także tych, w których jest ono dopiero poznawane.

Dieta w chorobach skóry będzie doskonałym źródłem wiedzy nie tylko dla dermatologów, ale także lekarzy innych specjalności, dietetyków, żywieniowców oraz studentów wymienionych kierunków, jak również wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

dr hab. inż. lek. med. Dariusz Włodarek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: