Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Masaż klasyczny Zobacz większe

Masaż klasyczny 1 Zborowski NOWE WYDANIE IV

9788387046132

Nowy produkt

Autor: Adam Zborowski
Wydawnictwo AZ
Wydanie 4 Kraków 2008
Oprawa: miękka
Liczba stron 473
Wymiary: 165 x 235 mm,
ISBN: 9788387046132

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

56,56 zł brutto

-1,44 zł

58,00 zł brutto

Więcej informacji

Na podstawie badań i obserwacji stwierdzono, że spośród znanych metod masażu, masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu.
Ciągle rosnące zainteresowanie masażem sprawiło, że mimo wydania w 1994, 1996 i 2000 roku Masażu klasycznego zaistniała potrzeba wznowienia nakładu. Szybki napływ do naszego kraju nowych i mało znanych do tej pory metod pracy z ciałem oraz potrzeba dostosowania pewnych działań do standardów UE sprawiły, że po przeredagowaniu i uzupełnieniu oraz zmianie szaty graficznej zdecydowałem się na czwarte wydanie Masażu klasycznego, które właśnie oddaję czytelnikowi do ręki.
Ze względu na obszerność materiału, podobnie jak w poprzednich wydaniach, pomijam wiadomości z anatomii, fizjologii oraz całej grupy przedmiotów medycznych zakładając, że czytelnik posiada niezbędny zasób wiedzy z tej dziedziny bądź uzupełni ją, korzystając z literatury fachowej. Pewne elementy anatomii i fizjologii zostaną zasygnalizowane, ale tylko na tyle, na ile jest to niezbędne do zrozumienia niektórych procesów.
Mam nadzieję, że nowe wydanie, z poszerzoną częścią teoretyczną oraz rozbudowaną do ponad pól tysiąca zdjęć częścią praktyczną, będzie pomocne przy nauczaniu masażu, jak również w pracy wykwalifikowanych masażystów.

Adam Zborowski

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: