Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Obniżka! Leczenie testosteronem Zobacz większe

Leczenie testosteronem

9788378460190

Nowy produkt

Wydawnictwo Medpharm
Autor: Marek Medras
rok wydania:2013 r.
ilość stron:72
format:165x210 mm
oprawa:miękka
ISBN:9788378460190

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,40 zł brutto

-16%

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Aktualne informacje w zakresie andrologii nie są w pełni znane w środowisku lekarskim. Wielu lekarzy w swej codziennej pracy rozważa jednak potrzebę terapeutycznego zastosowania testosteronu czy jego pochodnych. Dlatego autor niniejszej pracy podjął się zwięzłego przedstawienia podstawowych faktów związanych m.in. 
z metodami oznaczania testosteronu, czynnikami upośledzającymi czynność gonad, problemem obniżonego stężenia testosteronu, skutkami klinicznymi jego niedoboru, leczeniem niedomogi hormonalnej jąder, cechami farmakologicznymi preparatów testosteronowych czy przeciwwskazaniami do terapii. Dodatkowo w publikacji zamieszczony został rozdział o stosunkowo nowym, ale ogarniającym coraz szersze kręgi polskiego społeczeństwa zjawisku kulturowym, jakim jest nadużywanie testosteronu, substancji androgenno-anabolicznych oraz następstwa tych zachowań.
 
Poszczególne zagadnienia zostały przedstawione zwięźle, w kontekście praktycznym, zgodnie ze współczesnym stanem wiedzy, bez nadmiernych uproszczeń i faktów nie w pełni potwierdzonych klinicznie. Autor oparł się także na własnym, ponad czterdziestoletnim doświadzeniu klinicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: